منوی دسته بندی

امداد هیوندای

خیلی از ما با مشکلی نقص فنی خودرو مواجه شده ایم مانند پنچری، تمام شدن بنزین و… مخصوصا امداد هیوندای که خودرو لوکسی نیز می باشد. حال ممکن است این اتفاق در هر نقطه و یا در هر زمانی رخ دهد. در این جور مواقع خودرو های امداد زیادی برای کمک و رفع مشکل به کمک شما می آیند. البته به این موضوع باید توجه کرد هیچ امدادی بدون تماس شما برای امداد رسانی پیش قدم نمی شوند.

ما سعی می کنیم عیب و نقص فنی خودرو شما را با به کار گیری تمام نیرو و مهارت خود، در کمترین زمان پیدا کرده و به شما اعلام کنیم. در این مطلب به برخی از مشکلاتی که در پیرامون تعمیر خودرو است بپردازیم.

خدمات هیوندا 021

خودرو ها به دلایل مختلفی دچار مشکل می شوند و این یک مسئله طبیعی می باشد. اما به دلیل تکنولوژی پیشرفته خودرو های خارجی نسبت به خودرو های ایرانی توجه شما نسبت به این مشکلات فنی بیشتر می شود. همین امر باعث میشود که شما نیازمند یک تعمیرگاه حرفه ای باشید.

نکته ای که حائز اهمیت است و باید به آن توجه داشته باشید دانش فنی و مکانیکی کافی تعمیرکار امداد هیوندای است تا بتواند خودرو شما را تعمیر کند.

سوالی که در این مورد پیش می آید این است که چگونه این فرد تعمیرکار و یا تعمیرگاه متخصص را پیدا کنیم.

شرکت امداد هیوندا 021 سال هاست با هدف خدمات با کیفیت تعمیر و سرویس این نوع خودرو ها را آغاز کرده. این مجموعه با کارشناسان مجرب، خودرو را در محل تعمیر یا در صورت نیاز به تعمیرگاه هیوندای منتقل می کند

مزایای ما

تمام قطعات به صورت اورجینال می باشد و استفاده از قطعات نامرغوب باعث آسیب رساندن به اجزای دیگر خودرو شما می شود.

سرویس های دوره ای مانند: تعویض روغن موتور، باتری و… مهم ترین عامل حفظ سلامت موتور خودرو شما می باشد.

امداد هیوندا021 به صورت شبانه روزی و سیار در سطح شهر تهران به فعالیت می پردازد.

وقتی افرادی ک دانش کافی ندارند می خواهند خدمت رسانی انجام دهند. فقط باعث آسیب رساندن و متحمل شدن هزینه های پی در پی می باشد. کارشناسان امداد هیوندای 021 دارای دانش فنی بوده و با رعایت اصول فنی مربوط به همان خودرو پیش آمده را برطرف می نماید.

تاریخچه هیوندا

کمپانی هیوندای موتور در سال 1967 در کره جنوبی متولد شد. این کمپانی نسبت به رقبای امروز اش سن کمتری دارد. با همکاری شرکت خودرو سازی فورد در سال 1968 اولین خودرو خود را که کورتینا نام داشت به بازار معرفی کرد. و این در حالی بود که تنها یک سال از تاسیس این کمپانی می گذشت.

محصولات این برند کره ای، در سال 1975 به بازار های کشور هایی مانند اکوارد و سپس در سال 1982 به بازار بریتینا راه یافتند.

بنیان گذار این کمپانی چانگ جو یانگ بوده که زاده 1915 میلادی می باشد. وی در سال 1947 شرکن مهندسی ساخت و ساط هیوندای را تاسیس نمود که بیشتر در زمینه ساختمان سازی فعالیت می نمود. با پشتکار و تلاش فراوان شرکت هیوندای را از یک ساختمان کوچک به کارخانه صنعتی تبدیل نمود.

شرکت هیوندای طیف اتومبیل هایش را به هیوندای الانترا بزرگتر و کوپه اش تا سال 1991 توسعه داد .

این برند توانست به یکی از پنج کمپانی خودرو سازی جهان تبدیل شود و توانسته حدود 3.6 میلیون دستگاه خودور را در بازار های جهانی به فروش برساند.

هدف امداد هیوندا 021 آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما می باشد از این رو نکاتی را با شما به اشتراک میگذاریم .

امداد خودرو در محل

برخی از عادت های اشتباه در رانندگی باعث اتمام زودرس دیسک و صفحه می شود. به همین دلیل باید از موارد ذیل تا حد امکان پرهیز کرد.

یکی از اصلی ترین فعالیت هایی که باید در نظر گرفت. تا طول عمر کلاچ بیشتر شود رانندگی بدون شتاب و ایمنی است.

تمامی جهان دارای مسیر های سربالایی و سرازیری هستند و برای شما هم پیش آمده که وقتی در ترافیک سربالایی هستید. ماشین به عقب می رود و برای جلوگیری از عقب رفتن خودرو یه مقدار کلاچ را می گیرید که همین امر باعث خرابی صفحه کلاچ می شود.

هرازگاهی سعی کنید نشتی هایی که ممکن از گیربکس باشد را چک کنید تا بتوانید از چرب شدن صفحع کلاچ جلوگیری کنید.

هر خودرو توان و ظرفیتی دارد که در صورت عدم رعایت آن بر روی تمام قطعات فشار اضافی وارد می شود و باعث اسهلاک بیشتر وسیله شده و ممکن است خودرو با مشکل مواجه شود.

آشنایی با ویژگی های امداد هیوندای 021

هیوندای 021 با توجه به سابقه طولانی که در این راستا دارد. به جایگاه ویژه ای در میان دارندگان خودرو های تویوتا و هیوندا رسیده است.در ادامه به ویژگی های این امداد خودرو می پردازیم.

 • تمامی امداد رسانی ها توسط متخصصین و افراد با تجربه صورت می گیرد.
 • پس از مطلع شدن در کم ترین فاصله زمانی خدمات رسانی را انجام داده و این یکی از ویژگی هایی است که این امداد خودرو را از سایر امدادین خودرو متمایز ساخته.
 • تعویض قطعات خودرو از جمله پر استفاده ترین کارهایی است که امداد خودرو انجام می دهد. در واقع اگر قطعه از خودرو نیاز به تعویض داشته باشد، امداد هیوندای 021 با بهترین قطعات فرآیند تعویض را انجام می دهد.
 • امداد هیوندای 021 پس از اتمام کار، تمامی مراحل و کار ها را مجدد برسی میکند و خودرو  را تمیز به مشتریان تحویل می دهد.

ویژگی های مکانیک ماهر هیوندای 021

هنر برقراری ارتباط یکی از ویژگی هایی است که باید یک مکانیک داشته باشد. همچنین باید ایراد های خودرو را به زبان ساده و قابل فهم برای مشتریان توضیح داده و از به کار بردن کلمات اختصاری و اختصاصی پرهیز کند.

 1. مهارت های فنی
 2. توانایی تشخیص سریع مشکل
 3. تکنولوژی روز
 4. مدیریت صحیح
 5. مسئولیت پذیری
 6. تجربه کاری
 7. تمیزی محیط کار
 8. تضمین کار
 9. استفاده از نرم افزار مدیریت

عواملی که در بالا به آن اشاره شد ویژگی های مکانیک تعمیر هیوندای 021 می باشد.

شرح وظایف اصلی یک تعمیرکار ماشین می پردازیم.

 1. عیب یابی در ساختمان خودرو شامل بررسی سیستم های موتور، انتقال قدرت و…
 2. برای تعویض و تعمیر قطعات به مشتری مشاوره دهد
 3. تخمین قیمت تعویض یا تعمیر قطعه
 4. تعویض قطعه و انجام تعمیرات
 5. آزمایش خودرو بعد از تعمیر

هزینه امداد هیوندای 021

در حال حاضر هزینه امداد و تعمیر هیوندا متناسب با میزان خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد مشخص می گردد.