منوی دسته بندی

ماشین مسابقه هیوندا

ماشین مسابقه ای هیوندا

STYLE SET رایگان و خودروهای مفهومی و مسابقه‌ای جدید، گام‌های بعدی هیوندای موتور را در الکتریکی‌سازی ماشین مسابقه هیوندا 2022 برجسته می‌کنند.

  • هیوندای در حال توسعه یک خودروی اسپرت موتور وسط است که انتظار داریم در دو تا سه سال آینده وارد بازار شود.
  • یک موتور چهار خطی توربوشارژ احتمالاً بیش از 300 اسب بخار قدرت تولید می کند.
  • این خودرو زمانی که دو تا سه سال دیگر وارد بازار می شود مقرون به صرفه ترین راه برای خرید یک خودروی اسپورت موتور وسط جدید است.

یک قالب بسیار محبوب در سراسر جهان

TCR به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای مسابقات اتومبیل رانی در سال 2014 راه اندازی شد. این خودرو برخی از هیجان انگیزترین مسابقات اتومبیل رانی را در هر کجا ارائه می دهد، به لطف زمین بازی آن در بین طیف گسترده ای از تولید کنندگان خودرو 16 سری TCR بین المللی، ملی یا منطقه ای وجود دارد.

گسترش مسیر

با ELANTRA N TCR، هدف مشتریان هیوندای موتور اسپورت ادامه رکورد عالی i30 N TCR و VELOSTER N TCR است که در چهار قاره، در سری‌های ملی و بین ‌المللی، عنوان‌هایی را به خود اختصاص داده‌اند. به همان اندازه هیجان انگیز: اولین خودروی مسابقه ای الکتریکی ما ( VELOSTER N ETCR) در حال پیوستن به مدار الکتریکی TCR است.

تعیین معیار برای مسابقات الکتریکی

هیوندای موتور اسپورت در افتتاحیه مسابقات قهرمانی خودروهای تور تمام الکتریکی PURE ETCR شرکت خواهد کرد. PURE ETCR معیاری برای مسابقات الکتریکی در سراسر جهان خواهد بود و انتقال به تحرک بدون آلایندگی را تسریع خواهد کرد.

البته، مشتریان TCR ما تحت تأثیر همه‌گیری جهانی قرار گرفتند و بسیاری از سریال‌ها مجبور به لغو یا فشرده‌سازی فصل‌های خود شدند. مشتریان هیوندای TCR زمانی که می‌توانستند وارد پیست شوند، همچنان در سال 2020 برای رسیدن به اوج رقابت می‌کردند.

بخوانید  کیلس استارت چیست؟

 هیوندای موتور اسپورت با خودروی تورینگ تمام الکتریکی جدید خود، VELOSTER N ETCR، در PURE ETCR رقابت خواهد کرد. این نوید دهنده یک دوره جدید هیجان انگیز برای هیوندای است، که شاهد آن خواهد بود که مسابقات الکتریکی به یکی از ستون های این شرکت تبدیل شود.

رقابت در PURE ETCR نشان‌دهنده آخرین گام در تلاش هیوندای برای سبزتر کردن ورزش موتوری (و به طور کلی تحرک) است.

ترکیب عملکرد و پایداری

یک خودروی مسابقه ای تمام الکتریکی مانند VELOSTER N ETCR ثابت می کند که خودروهای برقی با عملکرد بالا امکان پذیر هستند.

 یک ترکیب هیجان انگیز

همه خودروهای TCR بر اساس هاچ‌بک‌های دیفرانسیل جلو یا سدان‌های سگمنت C ساخته می‌شوند که از موتورهای توربو تولیدی با ظرفیت حداکثر 2 لیتر استفاده می‌کنند. ورود ما به مسابقات دایره ای با i30 N TCR آغاز شد. VELOSTER N TCR و ELANTRA N TCR از آن زمان به فهرست ما پیوسته‌اند و فصل جدید هیجان‌انگیزی را با اولین خودروی مسابقه‌ای الکتریکی ما، VELOSTER N ETCR باز می‌کنند.

خودرو های مسابقه ای هیوندا

ماشین مسابقه هیوندا VELOSTER N ETCR.

در سپتامبر 2019، هیوندای موتور اسپورت از جدیدترین خودروی مسابقه‌ای خود و اولین خودروی مسابقه‌ای الکتریکی خود رونمایی کرد: VELOSTER N ETCR.

این خودرو از تخصص هیوندای موتور اسپورت در مسابقات اتومبیل رانی تور سرمایه گذاری می کند و در کنار i20 R5، i30 N TCR و VELOSTER N TCR در مقر این تیم در Alzenau، آلمان ساخته شده است.

بخوانید  تعمیر موتور GDI

مرحله طراحی VELOSTER N ETCR در نوامبر 2018 آغاز شد و اولین آزمایش آن در آگوست 2019 به پایان رسید. این خودرو نوید یک عصر جدید هیجان انگیز برای هیوندای موتوراسپرت است زیرا مسابقات الکتریکی به یکی از ستون های این شرکت تبدیل شده است.

ماشین مسابقه هیوندا i30 N TCR

i30 N TCR اولین قدم‌های هیوندای موتوراسپرت را در مسابقات دایره‌ای و ورود به یکی از سریع‌ترین رده‌های رو به رشد در موتوراسپرت را نشان می‌دهد.

مرحله طراحی در سپتامبر 2016 آغاز شد و اولین خودروی آزمایشی تکمیل شده در آوریل 2017 اجرا شد. این خودرو بلافاصله عملکرد خود را ثابت کرد – برنده شدن در اولین مسابقه فصل افتتاحیه FIA WTCR در سال 2018، و پایان دادن به تیم های مشتری که هم راننده و هم عناوین تیم ها را در اختیار داشتند.

موفقیت از آنجا ادامه یافت که مشتریان دومین تاج متوالی رانندگان را در سال 2019 اضافه کردند، فصلی که تیم‌های هیوندای در هشت سری مختلف، در چهار قاره، عناوین کسب کردند.

ماشین مسابقه هیوندا VELOSTER N TCR

در سال 2019، Hyundai Motorsport با عرضه Hyundai VELOSTER N TCR عرضه TCR خود را افزایش داد – خودرویی که بیشتر فرمول قهرمانی i30 N TCR بسیار موفق را به اشتراک می‌گذارد. به دنبال تقاضا از صحنه خودروهای تور ایالات متحده، این خودرو در مدل VELOSTER N بسته بندی شد تا منعکس کننده محدوده خودروهای هیوندای در منطقه باشد.

اولین حضور رقابتی VELOSTER N TCR در دیتونا در ژانویه 2019 بود. ثابت شد که شروع یک سال بسیار موفق بود، زیرا مشتریان رتبه های اول و دوم را در امتیازات نهایی در چالش IMSA Michelin Pilot و همچنین مسابقات قهرمانی TC آمریکا با فرمت سرعت کسب کردند.

بخوانید  معنای اعداد و حروف روی لاستیک خودرو چیست؟

ماشین مسابقه هیوندا النترا N TCR

ELANTRA N TCR که برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پکن در سال 2020 رونمایی شد، نشان دهنده گسترش طیف خودروهای TCR هیوندای موتور اسپورت مشتریان است.

کار طراحی از یک صفحه کاغذ خالی در نیمه دوم سال 2019 شروع شد و به طراحان و مهندسان هیوندای موتور اسپورت اجازه داد تا از تخصص به دست آمده از سه سال کار با i30 N TCR و VELOSTER N TCR استفاده کنند.

این رویکرد به آن‌ ها اجازه می‌دهد تا نقاط قوت دیگر هیوندای مسابقه‌ای را با خود همراه کنند، در حالی که فرصتی برای بهبود طراحی‌های موجود در صورت امکان فراهم می‌کند.

ماشین مسابقه هیوندای i20 R5

هیوندای موتور اسپورت خودروی i20 R5 را در سال 2016 برای استفاده در مسابقات قهرمانی مختلف ملی و منطقه ای مانند مسابقات قهرمانی رالی جهان-2، قهرمانی رالی اروپا و رالی تور اروپا توسعه داد.

این خودرو برای اولین بار در ژانویه 2016 آزمایش شد و اولین حضور رقابتی خود را در کلاس WRC2 در تور دو کورس انجام داد.

i20 R5 به سرعت نامی برای خود دست و پا کرد و در مسابقات قهرمانی محلی و منطقه ای در سراسر جهان برنده و قهرمان شد.

تعمیر هیوندا

مجموعه هیوندا 021 با داشتن متخصصین مجرب به تعمیر خودرو هیوندا شما پرداخته و با خیال راحت می توان خودرو خود را به ما بسپارید.

ادمین وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128495079