منوی دسته بندی

بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران

بهترین تعمیرکار هیوندا در تهران

بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران، امروزه با وجود تبلیغات زیاد در شبکه های اجتماعی و گرفتن هزینه های گزاف توسط اینفلوئنسر ها همچنین گذاشتن تبیلغات در پیج هایی که ربطی به خودرو نداشته و بیشتر شباهت به یک آشپزخانه دارد، شروع به تبلیغ تعمیرکار هیوندا حرفه ای می کنند که این تبلیغ دروغی بیش نیست.

به فرض مثال : شما تبلیغی در یک پیج مشاهده می کنید با این عنوان که ” اگر از طریق پیج من پیش تعمیرکار x بروید به شما 30% تخفیف می دهند” این تبلیغات را باور نکنید…. چرا؟

زیرا تعمیر خودرو های هیوندایی کار آسانی نبوده!! شاید از خود سوال کنید چرا؟ باید گفت شرکت هیوندا یکی از شرکت های به روز دنیا می باشد که روز به روز در حال اضافه کردن آپشن های مختلف و تکنولوژی های به روز روی خودرو های خود بوده. 

پس تعمیرکاری که دست به تعمیر هیوندای شما می زنید باید فردی با آگاهی به روز بوده که از تمامی تکنولوژی ها و آپشن های این خودرو آگاهی کامل داشته باشد.

اگر شما خودروی خود را به دست چنین تعمیرکاری بسپارید، دیگر نیازی به تعمیرات اضافه و یا هزینه های گزاف نیست.

حال به سوال خود برمی گردیم…. چرا نباید تبلیغات را باور کرد؟

در قسمت بالا توضیحی راجب بهترین تعمیرکار هیوندای به روز دادیم. امروزه قیمت تمامی وسایل و ابعاد خودرویی بالا رفته! به نظر شما منطقی بوده که شخصی به شما 30 درصد تخفیف بدهد؟ پس یه جای کار ایراد دارد….

یا اتومبیل شما را سر سری تعمیر می کند به طوری که وقتی بعد از دو روز که از تعمیرگاه، خودرو را بیرون می آورید متوجه خرابی های دیگر می شوید.

یا قطعاتی که روی خودرو شما می بندند قطعات اصلی نبوده و همین اصلی نبودن قطعات باعث ضرر رساندن به دیگر بخش های اتومبیل می شود و آسیب های متعددی را به خودرو شما وارد می کند.

بخوانید  معرفی ماشین هیوندا سانتافه

پس از این صحبت ها متوجه خواهید شد که خودرو را باید دست کاردان سپرد…

ما در اینجا می خواهیم بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین تعمیرکار هیوندا

مهندس پیمان محمدی، تکنسین ارشد هیوندا که دو سال در شرکت کره جنوبی دوره تعمیرات هیوندا را گذرانده، بیش از دو سال در کشور گرجستان و بیش از 12 سال سابقه کار در شرکت و نمایندگی مرکزی استان تهران را دارد. همچنین آقای محمدی مدرس تعمیر هیوندا نیز بوده.

مهندس پیمان محمدی دارای بیش از 20 هزار تعمیر و رفع بوده که این تعمیرات مورد تایید شرکت هیوندا می باشد. دارای مدرک بین المللی بوده، که این مدرک توسط ریس شرکت آقای جای دای سای به ایشون داده شده است.

از نظر رفع و عیب یابی خودرو یکی از نفرات برتر شرکت بوده که مورد تقدیر ریس شرکت نیز قرار گرفته است. حتی با وجود تحریم ها و قطع رابطه شرکت هیوندای با ایران نیز، شرکت هیوندا روابط خود را با اقای محمدی ادامه داده و برنامه ها همچنین بروز رسانی ماشین را به صورت شخصی برای ایشان ارسال می کند.

ویژگی های بهترین تعمیرکار هیوندای

برای بهترین تعمیرکار هیوندای می توان ویژگی های بسیار زیادی را بیان کرده و از این ویژگی ها نهایت استفاده را برد. در نظر داشته باشید که این ویژگی ها برای شناسایی افراد و مجموعه های مختلف مناسب می باشد. از مهم ترین ویژگی های موجود می توان به شناسایی قطعات اشاره کرد. بهترین تعمیرکار هیوندای باید بتوانید به راحتی انواع قطعات را تشخیص داده و نمونه های اصلی را معرفی کند. با توجه به قیمت بالای قطعات موجود می توان نمونه های تقلبی را در بازار مشاهده کرد. برای تشخیص این قطعات می توان از تعمیرکاران با تجربه کمک گرفت. برای خرید انواع قطعات بهتر است که از قبل با افراد و تعمیرکاران مشورت کرد. مجموعه های بسیار زیادی را در بازار می توان مشاهده کرد که دارای کیفیت های بسیار زیادی می باشند.

بخوانید  خودرو هیبریدی چیست؟

از دیگر ویژگی های مهم تعمیرکاران خوب می توان به زمان بندی اشاره کرد. این افراد باید بتوانند به خوبی زمان مورد نیاز هر نوع تعمیری را مشخص کنند. اهمیت زمان بندی در این محصولات بسیار زیاد بوده و می توان به شکل های مختلف اهمیت آن را بیان داشت. از دیگر ویژگی های موجود می توان به اخلاق مداری اشاره کرد. استادکار ها باید با اخلاق خوب  با افراد برخورد داشته باشند. از دیگر ویژگی های موجود به روز بودن می باشد. باید توجه داشت که تعمیرکاران باید با انواع تجهیزات به روز آشنا باشند. فناوری های موجود در این محصولات را می توان به شکل های مختلف بیان کرده و از آن ها به راحتی استفاده کرد.

این فناوری ها هر روزه پیشرفت می کنند. یک تعمیرکار خوب باید بتواند با تمامی این فناوری ها آشنایی پیدا کند. در صورتی که اطلاعات بهترین تعمیرکار هیوندای به روز باشد می توان در کمترین زمان ممکن تعمیرات را انجام داد. با استفاده از تجربه این افراد می توانید از خرابی های دیگر نیز جلوگیری کنید. کیفیت بالا در برند هیوندای باعث شده است تا در ایران افراد زیادی به دنبال این محصولات باشند. با استفاده از یک تعمیرکار خوب می توانید بهترین طول عمر را برای این خودرو ها به وجود بیاورید.

شما می توانید تعمیر هیوندای خود را به دستان آقای محمدی بسپارید، ما به شما این اطمینان را خواهیم داد.

برای مشاوره رایگان با تعمیرکار مجرب ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09128495079

پیمان محمدی

اقدامات بهترین تعمیرکار هیوندای

برای انجام انواع تعمیرات به کمک بهترین تعمیرکار هیوندای می توان دسته بندی های مختلف و متنوعی را مشاهده کرد. از مدل های مختلف تا برخی از قسمت های موجود در خودرو ها می توان از این دسته بندی ها استفاده کرد. باید توجه داشت که مراحل کار یک تعمیرکار کاربلد نیز مشخص می باشد. هر یک از تعمیرکاران با تجربه روش های خود را برای انجام انواع تعمیرات دارند. برای هر قسمت از خودرو از روش های خاصی استفاده می کنند تا بهترین بازدهی را در آخر مشاهده کنید. از مهم ترین اقدامات و قدم های بهترین تعمیرکار هیوندای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شناسایی مدل: اولین اقدام در مورد تعمیرات شناسایی مدل های موجود می باشد. بسیاری از مدل های شرکت هیوندای دارای تیپ بندی های مختلف می باشند. برای اینکه به خوبی این تعمیرات را انجام داد باید مدل و تیپ ماشین به خوبی مشخص شود.
 • یادداشت موارد: در مورد تعمیرات این مدل ها باید تمامی شواهد راننده را شنیده و عیب یابی را انجام داد. برای اینکه هیچ یک از عیب های موجود فراموش نشوند باید تمامی موارد یادداشت شوند. این کار باعث می شود تا یک لیست از تعمیرات را در اختیار داشته باشید. برای رفع هریک از عیب های به وجود آمده می توان از افراد و تعمیرکاران خاص استفاده کرد.
 • تهیه قطعات: بسیاری از تعمیرات نیازمند قطعات مختلف می باشند. برای اینکه بهترین قطعات را خریداری کنید بهتر است که با بهترین تعمیرکار هیوندای مشورت کنید. در این زمینه و برای هر قسمت باید قطعات را در کمترین زمان تهیه کرد. در مجموعه های معتبر این قطعات نیز در اختیار مشتریان قرار داده می شود. تهیه و تنظیم قسمت های مختلف برای تعویض قطعات بسیار با اهمیت می باشد.
 • انجام تعمیرات و تست: باید تعمیرات را در مدت زمان مشخص شده ای انجام داده و تست های لازم را نیز انجام داد. باید توجه داشته باشید که تست قطعات به کار رفته باید به دفعات انجام شود تا مشتری از سلامت خودرو خود اطمینان حاصل کند. بازدهی ماشین بعد از تعمیرات نیز باید به صورت دقیق محاسبه شود.
بخوانید  با انواع فیلترهای خودرو آشنا شوید
ادمین وب‌سایت

یک نظر

 • حسامی گفت:

  سلام به نظرم یکی از بهترین تعمیرکارانی که داخل تهران هستند کارشناسان و تعمیرکاران سایت شما اند. واقعا از هر نظر عالی هستید شما.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button09128495079