منوی دسته بندی

بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران

بهترین تعمیرکار هیوندا در تهران

بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران، امروزه با وجود تبلیغات زیاد در شبکه های اجتماعی و گرفتن هزینه های گزاف توسط اینفلوئنسر ها همچنین گذاشتن تبیلغات در پیج هایی که ربطی به خودرو نداشته و بیشتر شباهت به یک آشپزخانه دارد، شروع به تبلیغ تعمیرکار هیوندا حرفه ای می کنند که این تبلیغ دروغی بیش نیست.

به فرض مثال : شما تبلیغی در یک پیج مشاهده می کنید با این عنوان که ” اگر از طریق پیج من پیش تعمیرکار x بروید به شما 30% تخفیف می دهند” این تبلیغات را باور نکنید…. چرا؟

زیرا تعمیر خودرو های هیوندایی کار آسانی نبوده!! شاید از خود سوال کنید چرا؟ باید گفت شرکت هیوندا یکی از شرکت های به روز دنیا می باشد که روز به روز در حال اضافه کردن آپشن های مختلف و تکنولوژی های به روز روی خودرو های خود بوده. 

پس تعمیرکاری که دست به تعمیر هیوندای شما می زنید باید فردی با آگاهی به روز بوده که از تمامی تکنولوژی ها و آپشن های این خودرو آگاهی کامل داشته باشد.

 

اگر شما خودروی خود را به دست چنین تعمیرکاری بسپارید، دیگر نیازی به تعمیرات اضافه و یا هزینه های گزاف نیست.

حال به سوال خود برمی گردیم…. چرا نباید تبلیغات را باور کرد؟

در قسمت بالا توضیحی راجب بهترین تعمیرکار هیوندای به روز دادیم. امروزه قیمت تمامی وسایل و ابعاد خودرویی بالا رفته! به نظر شما منطقی بوده که شخصی به شما 30 درصد تخفیف بدهد؟ پس یه جای کار ایراد دارد….

یا اتومبیل شما را سر سری تعمیر می کند به طوری که وقتی بعد از دو روز که از تعمیرگاه، خودرو را بیرون می آورید متوجه خرابی های دیگر می شوید.

یا قطعاتی که روی خودرو شما می بندند قطعات اصلی نبوده و همین اصلی نبودن قطعات باعث ضرر رساندن به دیگر بخش های اتومبیل می شود و آسیب های متعددی را به خودرو شما وارد می کند.

پس از این صحبت ها متوجه خواهید شد که خودرو را باید دست کاردان سپرد…

ما در اینجا می خواهیم بهترین تعمیرکار هیوندای در تهران را به شما معرفی کنیم.

مهندس پیمان محمدی، تکنسین ارشد هیوندا که دو سال در شرکت کره جنوبی دوره تعمیرات هیوندا را گذرانده، بیش از دو سال در کشور گرجستان و بیش از 12 سال سابقه کار در شرکت و نمایندگی مرکزی استان تهران را دارد. همچنین آقای محمدی مدرس تعمیر هیوندا نیز بوده.

مهندس پیمان محمدی دارای بیش از 20 هزار تعمیر و رفع بوده که این تعمیرات مورد تایید شرکت هیوندا می باشد. دارای مدرک بین المللی بوده، که این مدرک توسط ریس شرکت آقای جای دای سای به ایشون داده شده است.

از نظر رفع و عیب یابی خودرو  یکی از نفرات برتر شرکت بوده که مورد تقدیر ریس شرکت نیز قرار گرفته است. حتی با وجود تحریم ها و قطع رابطه شرکت هیوندای با ایران نیز، شرکت هیوندا روابط خود را با اقای محمدی ادامه داده و برنامه ها همچنین بروز رسانی ماشین را به صورت شخصی برای ایشان ارسال می کند.

 

 

بهترین تعمیرکار هیوندا

که این بروز رسانی ها شامل:

نقشه و رفع باگ ECU

توضیح خطاهای جدید

ایراد های روغن های تقلبی روی موتور

و…

می باشد.

شما می توانید تعمیر هیوندای خود را به دستان آقای محمدی بسپارید، ما به شما این اطمینان را خواهیم داد.

برای مشاوره رایگان با تعمیرکار مجرب ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09128495079

 

ادمین وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *