منوی دسته بندی

امداد کیا

امداد کیا

hyundai1

خیلی از ما با مشکلی نقص فنی خودرو مواجه شده ایم مانند پنچری، تمام شدن بنزین و… مخصوصا امداد هیوندای که خودرو لوکسی نیز می باشد. حال ممکن است این اتفاق در هر نقطه و یا در هر زمانی رخ دهد. در این جور مواقع خودرو های امداد زیادی برای کمک و رفع مشکل به کمک شما می آیند. البته به این موضوع باید توجه کرد هیچ امدادی بدون تماس شما برای امداد رسانی پیش قدم نمی شوند.

ما سعی می کنیم عیب و نقص فنی خودرو شما را با به کار گیری تمام نیرو و مهارت خود، در کمترین زمان پیدا کرده و به شما اعلام کنیم. در این مطلب به برخی از مشکلاتی که در پیرامون تعمیر خودرو است بپردازیم.

خدمات و مزایا

قطعات اورجینال

تمام قطعات به صورت اورجینال می باشد و استفاده از قطعات نامرغوب باعث آسیب رساندن به اجزای دیگر خودرو شما می شود.

سرویس های دوره ای

تعویض روغن موتور، باتری و… مهم ترین عامل حفظ سلامت موتور خودرو شما می باشد.

امداد شبانه روزی

امداد هیوندا021 به صورت شبانه روزی و سیار در سطح شهر تهران به فعالیت می پردازد.

تماس با متخصصین
تماس ۰۹۱۲۸۴۹۵۰۷۹

تاریخچه کیا

hyundai1

کمپانی هیوندای موتور در سال 1967 در کره جنوبی متولد شد. این کمپانی نسبت به رقبای امروز اش سن کمتری دارد. با همکاری شرکت خودرو سازی فورد در سال 1968 اولین خودرو خود را که کورتینا نام داشت به بازار معرفی کرد. و این در حالی بود که تنها یک سال از تاسیس این کمپانی می گذشت.

محصولات این برند کره ای، در سال 1975 به بازار های کشور هایی مانند اکوارد و سپس در سال 1982 به بازار بریتینا راه یافتند.

بنیان گذار این کمپانی چانگ جو یانگ بوده که زاده 1915 میلادی می باشد. وی در سال 1947 شرکن مهندسی ساخت و ساط هیوندای را تاسیس نمود که بیشتر در زمینه ساختمان سازی فعالیت می نمود. با پشتکار و تلاش فراوان شرکت هیوندای را از یک ساختمان کوچک به کارخانه صنعتی تبدیل نمود.

شرکت هیوندای طیف اتومبیل هایش را به هیوندای الانترا بزرگتر و کوپه اش تا سال 1991 توسعه داد .

این برند توانست به یکی از پنج کمپانی خودرو سازی جهان تبدیل شود و توانسته حدود 3.6 میلیون دستگاه خودور را در بازار های جهانی به فروش برساند.

هدف امداد هیوندا 021 آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما می باشد از این رو نکاتی را با شما به اشتراک میگذاریم .

امداد در محل

برخی از عادت های اشتباه در رانندگی باعث اتمام زودرس دیسک و صفحه می شود. به همین دلیل باید از موارد ذیل تا حد امکان پرهیز کرد.

یکی از اصلی ترین فعالیت هایی که باید در نظر گرفت. تا طول عمر کلاچ بیشتر شود رانندگی بدون شتاب و ایمنی است.

تمامی جهان دارای مسیر های سربالایی و سرازیری هستند و برای شما هم پیش آمده که وقتی در ترافیک سربالایی هستید. ماشین به عقب می رود و برای جلوگیری از عقب رفتن خودرو یه مقدار کلاچ را می گیرید که همین امر باعث خرابی صفحه کلاچ می شود.

هرازگاهی سعی کنید نشتی هایی که ممکن از گیربکس باشد را چک کنید تا بتوانید از چرب شدن صفحع کلاچ جلوگیری کنید.

هر خودرو توان و ظرفیتی دارد که در صورت عدم رعایت آن بر روی تمام قطعات فشار اضافی وارد می شود و باعث اسهلاک بیشتر وسیله شده و ممکن است خودرو با مشکل مواجه شود.

09128495079