منوی دسته بندی

تعمیر گیربکس هیوندای

تعمیر-گیربکس-هیوندای

تعمیر گیربکس هیوندای با بروزترین دستگاه های شرکت هیوندای کره زیر نظر مهندسین شرکت جهت رفع و عیب یابی کامل گیربکس در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت .

تعمیر گیربکس اتوماتیک با تعمیر گیربکس دنده ای متقاوت است آن نیز به دلیل ماهیتی که دارد بوده. و برای رفع این مشکلات نیاز به دانش تخصصی بالایی است. زیرا تعمیر گیربکس اتوماتیک نسبت به دنده ای از حساسیت بیشتری بر خوردار بوده و اگر به درستی انجام نشود یک هزینه اضافه روی دست شما قرار گرفته.

گاز های هرزی که داده می شود، قرار گرفتن در حالت های اضطراری، تعویض های بدون ملاحظه دنده تمام این مورد از جمله موارد شایع گیربکس اتوماتیک بوده.

لازم به ذکر است که تعویض گیربکس اتوماتیک در تهران نیاز به فرد خبره و کارآزموده دارد، در غیر این صورت احتمال صد در صد آن است که به قسمت های دیگر گیرکس آسیب جدی برساند.

“تعمیر گیربکس هیوندای” خودرو به عنوان به وسیله ای مکانیکی از اجزای مختلفی تشکیل شده که هماهنگی و ارتباط این قطعات در کنار یکدیگر باعث عملکرد مناسب و حرکت خودرو می شود. سیستم انتقال دهنده خودرو شامل سه بخش کلاچ، جعبه دنده و دیفرانسیل است که در این میان گیربکس اصلی ترین بخش این سیستم محسوب می شود؛ پس بروز هرگونه ایراد و نقص در آن، حرکت خودرو را با مشکل مواجه می کند.

تعمیر این قطعه حساس مانند تعمیر موتور هیوندای نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی داشته و توجه به حفظ سلامت و عملکرد مناسب آن یکی از اولویت ‌های نگهداری خودرو است. در صورتی که در گیربکس خود مشکلی به وجود آمده پیشنهاد می شود خودروی خود را جهت تعمیرات تخصصی و اساسی گیربکس به تعمیر هیوندای 021 بسپارید.

تعمیر هیوندای 021 یکی از مراکز تخصصی تعمیر خودروهای هیوندای است که با در اختیار داشتن کادری مجرب و آموزش دیده خدمات متنوعی را با بالاترین کیفیت و با نازل ترین قیمت ارائه می دهد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

گیربکس چیست؟

گیربکس قطعه ای مکانیکی است که برای افزایش گشتاور خروجی یا تغییر سرعت موتور استفاده می شود. در واقع با استفاده از گیربکس می توان بدون بالا بردن دور موتور به سرعت دلخواه رسید. کنترل سرعت، پیشگیری از سرعت های ناخواسته، تنظیم جهت حرکت خودرو و… از وظایف گیربکس خودرو است. گیربکس از قطعاتی متصل به هم تشکیل شده که عملکردشان به یکدیگر وابسته است. به طور کلی گیربکس ها به سه دسته گیربکس های دستی، نیمه خودکار و خودکار تقسیم می شوند.

 

ویژگی تعمیرکاران 021

  • مهارت و دانش فنی بالا
  • همگام با تکنولوژی روز دنیا
  • مسئولیت پذیری
  • رعایت ایمنی در کار
  • توانایی شناسایی و برطرف کردن سریع مشکل

علائم خرابی گیربکس

علائم بسیاری نشان دهنده این است که گیربکس هیوندای شما نیاز به تعمیر دارد. درصورت مشاهده هر یک از موارد پیشنهاد می شود در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر گیربکس اقدام کنید. این علائم شامل:

 

نشتی روغن گیربکس

یکی از موارد مهمی که نشان دهنده خرابی گیربکس است نشتی روغن می باشد که در صورت بی توجهی به آن آسیب های شدیدی به خودرو وارد شده و هزینه ی تعمیر گیربکس چندین برابر افزایش پیدا می کند.

 

 

در صورتی که زیر خودرو خود مایع قرمز رنگی را مشاهده کردید به احتمال زیاد دچار نشتی گیربکس شده اید. در صورت مشاهده نشتی به تعمیرگاهی متخصص مراجعه کنید تا مشکل را عیب یابی و رفع کنند.

 

روشن شدن چراغ هشدار دهنده

روشن شدن چراغ چک خودرو همواره نشان دهنده مشکلات متعددی در خودروی شما می باشد اما اولین چیزی که باید بررسی شود گیربکس است. گیربکس حاوی حسگرهایی است که می تواند شرایط غیرعادی را در خودروی شما تشخیص داده و به صورت سیگنال‌ هایی به کامپیوتر خودرویتان ارسال کنند. پس از آن چراغ چک خودرو روشن خواهد شد و مشکل به وجود آمده را گزارش می دهد.

 

سر و صدای غیر عادی در خودرو

در صورتی که در هنگام رانندگی یا در حالت خلاص صدایی عجیب و ناهنجاری را احساس کردید احتمالا  گیربکس خودروی شما دچار مشکل شده است. اگر این صدا نادیده گرفته شود گیربکس خرابی های زیادی را در خودروی شما به بار می آورد و هزینه های سنگینی را برای تعمیر آن متحمل خواهید شد.

 

بوی سوختگی در خودرو

بوی سوختگی در خودرو نشان دهنده مشکلات متعددی می باشد اما در بسیاری از موارد مشکل از گیربکس است. یکی از دلایل احساس بوی سوختگی داغ‌ شدن بیش ‌از حد روغن گیربکس می باشد. بهتر است به صورت دوره ای سطح روغن گیربکس را بررسی کنید چراکه این مشکل ناشی از کم شدن یا نشتی روغن است.

 

خارج شدن دنده از جای خود

اگر در هنگام رانندگی دنده از جای خود خارج شده و یا اینکه کشش خود را از دست دهد احتمالا گیربکس خودرو دچار نقصی شده است که از لحاظ ایمنی خطرات و عواقب زیادی دارد و جهت پیشگیری از آن باید گاز بدهید. همچنین برای رفع کامل این مشکل باید به یک تعمیرگاه متخصص و مطمئن مراجعه کنید

 

.

کاهش قدرت موتور

در صورتی که موتور عملکرد مناسبی داشته اما خودرو از قدرت کافی برخوردار نباشد، احتمالا در گیربکس مشکلی به وجود آمده است. این مشکل ممکن است به علت نشتی روغن گیربکس یا داغ شدن بیش از حد آن باشد که برای رفع آن باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.

در صورت مشاهده تمامی این موارد در گیربکس خودروی هیوندای بلافاصله به تعمیرگاهی مطمئن و مجرب مراجعه کنید تا مشکل به وجود آمده را را عیب یابی و برطرف کنند.

تعمیر اساسی گیربکس هیوندای

تعمیر گیربکس اتوماتیک یکی از خدمات اصلی تعمیرگاه هیوندای 021 می باشد. گیربکس ها نقش مهمی در جهت کارایی و عملکرد بهینه و مطمئن خودرو ایفا می کنند؛ به همین علت تعمیر آن ها امری حساس است که نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی دارد.

گیربکس های هیوندای نسبت به سایر خودروهای خارجی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند. در صورت مراجعه به مرکزی نامناسب یا عدم رعایت نکات فنی توسط تعمیرکار در تعمیر گیربکس، هزینه های سنگین و خسارات فنی جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد.

 

 


مرکز تخصصی تعمیر هیوندای 021 با بهره مندی از تعمیرکارانی متخصص و ماهر، تجهیزات استاندارد و به کارگیری فناوری های به روز دنیا، خدمات باکیفیتی را با مناسب ترین قیمت در زمینه عیب یابی، بررسی و تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک هیوندای در سطح شهر تهران به شما عزیزان ارائه می دهد.

مجموعه حرفه ای ما نه تنها در تعمیر گیربکس هیوندای بلکه در تعمیر انواع خودروهای هیوندای، تعمیر موتور هیوندای، عاملیت مجاز هیوندای، صافکاری و نقاشی و همچنین امداد هیوندای تخصص داشته و آماده خدمت رسانی می باشند.

 

سرویس دوره ای گیربکس هیوندای

همانطور که اشاره شد گیربکس یکی از بخش های اساسی و حیاتی است که در طول عمر خودرو نقشی مهمی را ایفا می کند. اگر تعویض روغن، فیلتر و سرویس های دوره ای گیربکس های هیوندای، سر وقت انجام شود، طول عمر گیربکس و همچنین خودرو افزایش می یابد. مرکز تخصصی هیوندای 021 با انجام سرویس های دوره ای از وارد شدن خسارت های سنگین به گیربکس خودروی شما جلوگیری می کند.

09128495079